Grup Hepsi
Hepsi 1 - Bölüm 36"Sevginin Gücü Herşeye Yeter!"

Seçimlerde çıkan karışıklıklara Çok sinirlenen Erol Hoca,seçim kampanyalarını iptal eder ve oylamayı hemen aynı gün sonuçladırmaya karar verir.

Emre sevgililer günü’ndeCemreyle baş başa kalabilmek için Yasemin ve Erenden yardım ister.Herkesi bir araya getirmek için Uludağ’a bir gezi düzenlemeye karar veren kızlar,bu romantik günde sevgileriyle eğlenmeyi ve Emreyle Cemre’nin arasını yapmayı planlarlar.Ancak eğlence planları,Bayan Berbatovun yasaklarıyla sekteye uğrar.Bayan Berbatov kızlara,Uludağda yapmayı planladıkları bütün aktiveleri yasaklar.

Bileği sakatlandığı için Uludağ gezisine gidemeyecek olan Mert,Bora’nında geziye gideceğini duyunca kıskançlık krizi geçirir.Emre,Barış ve Korkut’tan,Gülçine gözkulak olmalarını ister.

Cemre,Eren,Gülçin ve Yasemin,Sevgililer Gününü Emre,Barış,Korkut ve Bora’yla Uludağ’da geçirirler.Heyecanla dört bir yana dağılırlar.Ne var ki işler hiç de bekledikleri gibi gitmeyecektir.Eren ve Barış Kendilerine gelen tehdit notlarıyla sarsılırken,Cemre ve Emre beklemedikleri biriyle karşılaşırlarEn büyük macerayı ise herzamanki gibi Korkut yaşar!

Sevgililer Günü’nde Mert’i yalnız bıraktığı için pişman olan Gülçin,İstanbul’a döndüklerinde bir kutlama yapmaya karar verir.Evde çiftler için parti hazırlığı yapan kızlar,Cemre’nin hiç beklemedikleri birini davet etmesiyle şoke olurlar!

Yarıyıl tatilindeherşey yolunda gibi gözükürken,Mert’in kapısına dayanan davetsiz misafirlerin sözleri ortalığı karıştırır.Çocuk esireme kurumundan zeynep’i almaya gelmişlerdir.

Sonraki Bölüm: Hepsi 1 Bölüm 37